Zacznijmy od tego, że miejsce w którym przebywamy ma duże przełożenie na nasz nastrój.

Zadbamy o to aby powróciła do Ciebie chęć życia i uśmiech na Twojej twarzy.
Prowadząc warsztaty w niezwykle malowniczych zakątkach Malty, będziemy kłaść nacisk na Twój rozwój osobisty oraz pomożemy rozwiązać problemy sfery psychicznej.

Większość ludzi na świecie gubi się we własnej lawinie myśli, czasem nawet traci wiarę w lepsze jutro, nie potrafiąc dostrzec swojego problemu.Dlatego zapewniamy opiekę bardzo doświadczonego psychologa, który towarzyszy Ci w ciągu dnia co daje wiele okazji do rozmów o tym co jest dla Ciebie najważniejsze.

Podczas warsztatów poznasz wiele metod terapeutycznych, rozwiążesz własne problemy za pomocą najlepszych narzędzi do samodzielnej pracy nad sobą.

Zmiana ograniczających przekonań, jak i nawyków myślenia, ułatwi Ci przełamanie wewnętrznych blokad.
Pozbędziesz się stresu i strachu przed dniem codziennym oraz poznawaniem nowych ludzi. Odzyskasz spokój wewnętrzny i nauczysz się czerpania radości z własnego życia.

Zachwycisz się malowniczym krajobrazem i spędzisz niezapomniane chwile życia.

Zwiedzimy najurokliwsze zakątki Malty a rano i wieczorem przeprowadzimy sesje terapeutyczne nad brzegiem morza.
Odkryj z nami siebie oraz unikalną kulturę Malty! Zagłębisz się wprost do epicentrum równowagi psychicznej, zdrowego samo-wsparcia i wolności od autodestrukcyjnych nawyków naszego umysłu.
Czeka nas droga do stanu mentalnej dojrzałości, fascynująca podróż, która zapewni nam lepsze poznanie samego siebie. Jej celem jest samodzielne rozwiązywanie własnych problemów oraz mentalnych łamigłówek.

Doświadczysz psychoterapii i relaksu w przyjaznej atmosferze! Metoda Insight - Żyj pełnią życia, według twojego własnego przepisu.

Dzięki tej metodzie nie tylko poznasz cały zestaw praktycznych narzędzi do systematycznej pracy nad sobą ale również ukoisz swój chaotyczny umysł.
To proces w którym bierzesz odpowiedzialność za swój rozwój, odkrywając własne wzorce myślowe oraz poznając i uwalniając wewnętrzny potencjał. To nauka świadomego i skutecznego myślenia.
O wiele łatwiej jest żyć człowiekowi z myślą, że nie walczy on sam ze sobą.
Pomyśl, że po odbytych warsztatach dostajesz nagrodę, którą jest relaks i spokój psychiczny.
Możesz bez wysiłku spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy i każdego kolejnego dnia stawać się lepszą wersją siebie.

Odetnij się od codzienności i zanurz się w procesie wewnętrznej transformacji.

Pomimo naszej różnorodności możemy doświadczyć głębokiego porozumienia. Szczere i otwarte bycie z innymi kobietami oraz uczestniczenie w akcie tworzenia szczęśliwszej siebie może być niewiarygodnym źródłem radości i spełnienia.

Zajęcia odbywają się w małym gronie, w otoczeniu pięknej natury. To jest coś właśnie dla Ciebie!
Spotkania w kręgu kobiet pozwalają poczuć niezwykłą siłę i moc płynącą z wielu pokoleń kobiecej mądrości.
Pomimo naszej różnorodności możemy doświadczyć głębokiego porozumienia. Szczere i otwarte bycie z innymi kobietami oraz uczestniczenie w akcie tworzenia szczęśliwszej siebie może być niewiarygodnym źródłem radości i spełnienia.

Zaplanuj niezwykłą podróż do wnętrza swojego umysłu.

Zapraszamy więc w podróż do swojego wewnętrznego świata, aby przyjrzeć się bliżej własnej kobiecej naturze , seksualności, relacjom z mężczyznami, wzorcom i mitom, którym jesteśmy wierne.
Już jako małe dziewczynki często słyszałyśmy że mamy być miłe, grzeczne i nie zabrudzić sukienek, w które ubrały nas mamy. Pod wpływem tych wymagań nauczyłyśmy się kontrolować siebie w każdej sferze życia coraz bardziej oddalając się tego co same czujemy i czego pragniemy. W końcu przestałyśmy zupełnie dostrzegać siebie i swoje potrzeby, nie miałyśmy czasu na to, żeby dojrzeć we własnym tempie i w zgodzie ze sobą. Na dodatek żyjemy w świecie opanowanym przez media społecznościowe, w którym główną rolę odgrywa kult wiecznej młodości i piękna a oznaki upływu czasu wypełnia się botoksem.

My paskudy i nasze ideały.

Każda z nas ma przecież jakiś ideał kobiecości, który na rożnych etapach naszego życia może się zmieniać ale zawsze pragniemy się do niego zbliżyć. Jednak poświęcanie temu nadmiernej uwagi sprawia, że bardziej koncentrujemy się na tym co być powinno a nie na tym jak jest. Przestajemy zupełnie widzieć siebie. Nasz ideał może być więc drogowskazem ale nie może przesłonić drogi którą podążamy.

Czas, aby zrobić w końcu coś  dla siebie. Spotkajmy się. Poznajmy wszystkie oblicza swojej kobiecości.

Pewnie gdzieś w głębi serca chciałybyśmy stracić głowę i podążać za tym co czujemy i o czym marzymy, czerpać przyjemność i satysfakcję z tego kim jesteśmy albo kim mogłybyśmy być . Wówczas ten nasz ideał kobiety byłby naszym drogowskazem pozwalającym otworzyć się na nowe obszary w nas samych.
A kto wie, może i my staniemy się wtedy takim wzorem, siłą dla innych kobiet…przyjaciółek, córek i wnuczek.

Pakuj walizki i nie oglądaj sie za siebie.

Przed przyjazdem wysyłamy do Ciebie krótką ankietę przygotowaną przez naszego psychologa, która pozwala nam na dostosowanie zajęć do charakteru i zainteresowań oraz do problemu który odbiera Ci sens życia. W trakcie tej podróży odkryjesz unikalną, kulturę, zachwycisz się wspaniałymi krajobrazami, zabytkami oraz pięknymi plażami. Doświadczysz psychoterapii i relaksu. Zdobędziesz wielu nowych przyjaciół z którymi miło spędzony czas zostanie w twojej pamięci na zawsze .

Jest szansa na lepsze jutro.

Prowadząc z Tobą zajęcia w niezwykle malowniczych zakątkach Malty, będziemy kładli nacisk na Twój rozwój osobisty oraz pomoc w rozwiązaniu problemów w sferze psychicznej.Większość ludzi na świecie gubi się we własnej lawinie myśli, czasem nawet traci zupełny sens na lepsze jutro. Staje się zapętloną marionetką, która nawet nie potrafi dostrzec swojego problemu.

TWOJE NOWE HORYZONTY!

Podczas wyjazdu poznasz wiele metod terapeutycznych. Rozwiążesz własne problemy poznając najlepsze narzędzia do samodzielnej pracy nad sobą. Zmiana ograniczających Cie przekonań jak i nawyków myślenia ułatwi Ci uwolnienie wewnętrznych blokad, pozbycie się stresu i strachu przed działaniem czy poznawaniem nowych ludzi. Uzyskasz wewnętrzny spokój i nauczysz się czerpać wiele radości z własnego życia.

Przed tobą nowe perspektywy.

Możesz bez wysiłku spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy i móc dzięki temu stawać się lepszą wersją siebie każdego kolejnego dnia.
Odetnij się od codzienności i zanurz się w procesie wewnętrznej transformacji, w małym gronie, w otoczeniu pięknej natury. Nasze warsztaty wyjazdowe są właśnie dla Ciebie!

Zobacz ile razy tak postąpiłaś.

Ponieważ my kobiety robimy w życiu różne absurdalnie głupie rzeczy - a większość z nich związanych jest z niewłaściwie ulokowanymi uczuciami oraz pieniędzmi, natychmiast musimy zdobyć wiedzę i w tej dziedzinie.

Temat ten jest traktowany jako bardzo ważny na naszych warsztatach.

Krótka lista głupich rzeczy.

 1. Wychodzimy za mąż często z powodów finansowych.
 2. Pozostajemy w złych małżeństwach lub toksycznych związkach ponieważ boimy się, że nie poradzimy sobie finansowo.
 3. Akceptujemy mit, że mężczyźni radzą sobie lepiej z pieniędzmi.
 4. Pozwalamy żeby mężczyzna podejmował wszystkie najważniejsze decyzje życiowe i finansowe.
 5. Myślimy że, mężczyźni mają większą wiedzę we wszystkich dziedzinach i lepiej zainwestują nasze finanse.
 6. Słuchamy porad rzekomych ekspertów ponieważ myślimy, że nie jesteśmy wystarczająco mądre.
 7. Siedzimy cicho dla świętego spokoju.
 8. Mamy nadzieję, że nasz mężczyzna się zmieni.
 9. Często nasi partnerzy, zostawiają nas dla młodszych kobiet ponieważ czekałyśmy zbyt długo.
 10. W życiu zadowalamy się tym, że jest dobrze, choć tak naprawdę chcemy, żeby było wspaniale.
 11. Mężczyzna się zagubi nie zapyta o drogę a my idziemy ślepo za nim.
 12. Nie doceniamy siebie.
 13. Znosimy wszystkie niesprawiedliwości w pracy.
 14. Czujemy się winne, że pracujemy po godzinach i nie poświęcamy wystarczająco dużo czasu dzieciom
 15. Nie dostajemy awansu, który się nam należy ale pozostajemy dalej w tej firmie.
 16. Zgadzamy się na niższą płacę niż mężczyźni, często wykonując cięższe prace.
 17. Godzimy się na przymusowy seks żeby mężczyzna nie ukarał nas odcięciem od finansów.

 

Większość z nas zrobiła jedną lub więcej z tych głupich rzeczy.
Sprzedajemy swoje dusze i ciała.
Prawdziwą zbrodnią jest jednak to w jaki sposób odbija się to na naszym szacunku dla samej siebie, na naszej pewności i na poczuciu własnej wartości.

Na warsztatach uczymy się przejmować kontrolę nad własnym życiem.

Warsztaty nie są zawsze jednakowe, szyjemy je na miarę w zależności od tego czego potrzebują ich uczestniczki.

Przed przyjazdem wysyłamy do Ciebie krótką ankietę przygotowaną przez naszego psychologa, która pozwala nam na dostosowanie zajęć do charakteru i zainteresowań oraz do problemu który odbiera Ci sens życia.
Uczymy godności i szacunku do samej siebie.
Uczymy kochać siebie.

W trakcie tej podróży odkryjesz unikalną, kulturę, zachwycisz się wspaniałymi krajobrazami, zabytkami oraz pięknymi plażami. Doświadczysz psychoterapii i relaksu.

Zapraszamy na naszą maltańską przygodę!

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie bądź drogą mailową. Rezerwacja następuje w momencie odnotowania wpłaty na konto przynajmniej 30% pełnej opłaty za warsztat.
W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości uczestników w danym terminie zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów (zmiana terminu). W tym przypadku zwracamy pełną kwotę jaka została wpłacona. W przypadku rezygnacji do dwóch tygodni przed przyjazdem na warsztaty istnieje możliwość zwrotu wpłaty, po tym czasie kwota nie ulega zwrotowi.